Romans Boga z Kobietą
Bóg chce mieć romans z każdą kobietą. Czy to cię dziwi? Bulwersuje? Przeczytaj i pomyśl:

1. Romans jest najgłębszą rzeczą w życiu. Jest głębszy nawet niż rzeczywistość. Bóg mówi: „Ukochałem cię odwieczną miłością” (Jr 31, 3).

2. Kobieta staje się piękna, gdy wie, że jest kochana. Gdy czuje się pozbawiona miłości, odrzucona, przez nikogo nie upragniona, coś w kobiecie więdnie, jak kwiatek, którego nikt nie podlewa. Usycha w rezygnacji, wstydzie. Promienność znika z jej twarzy tak, jakby ktoś wyłączył światło.

3. Bóg chce byś była dojrzałą kobieta, świadomą Jego miłości, Jego pragnień: „Oczarowałaś me serce, siostra ma, oblubienico” (Pnp 4,9).
Bóg zabiega o serce każdej kobiety jak oblubieniec za oblubienicą.

4. Każdy romans Boga z kobietą jest osobisty, jedyny i niepowtarzalny. Kobieta musi sama otworzyć serce na Jego miłość i pozostawić je otwarte, przyjmować Jego miłość, szepty miłosne i pocałunki. Kobieta powinna się pytać: JEZU, W JAKI SPOSÓB TERAZ OKAZUJESZ MI SWOJĄ MIŁOŚĆ?

5. Wszystkie ważne relacje z kochanymi osobami mają przypływy i odpływy. Odpływy są po to, by nasze serca bardziej tęskniły. W czasie pustki serce kobiety bardziej zauważa swoje tęsknoty. Przypływy to te chwile, gdy prosimy Jezusa by przyszedł, by ukoił ból, wlał miłość, gdy pozwalamy płynąć łzom, wylewać swe uczucia.

6. W sercu Boga jest takie miejsce, które tylko ty możesz wypełnić! Nikt inny! W sercu Boga jest komnata, do której tylko On cię zaprasza. Nikogo innego! Bóg tęskni za tobą! Bóg chce przeżyć to życie razem z tobą, dzielić twoje dni i decyzje, twoje pragnienia i rozczarowania. Pragnie żyć w zażyłości z tobą pośród szaleństw i prozy życia, spotkań, listów, pralni, pogawędek, gotowania, projektów i bólów.

7. Kobieta pragnie być kochana czule, w sposób osobisty, romantycznie. Poemat miłości Boga do oblubienicy zawiera opis w Księdze Ozeasza: Oz 2, 1-25.

8. Serce kobiety jest stworzone do uwielbiania! To uwielbienie sprawia Bogu radość i oznacza głęboką posługę. Bóg pragnie, by kobieta przelała na Niego swoją miłość w rozrzutnym uwielbieniu, które służy jej sercu. Kobieta uwielbiając Boga pięknieje!

9. Przychodzimy do Boga z uwielbieniem nie po to, aby coś dostać, ale dać coś jemu! Jezusowi jest miło, gdy powierzamy Mu nasze serca z oddaniem. Przynosisz Jezusowi coś, co tylko ty możesz Mu dać. Jesteś Jego Oblubienicą, Jego Ukochaną, biciem Jego serca i miłością Jego życia. Przysuń się bliżej. On czeka!

10. Kobiety kochające, uwielbiające w Biblii: Maryja wielbiąca Boga, Maria zasłuchana u stóp Jezusa w Betanii, Maria namaszczająca Jezusowi nogi, Maria Magdalena próbująca zatrzymać dla siebie Jezusa.


,,Kobieta piękna jest
jak przyroda, przy wschodzie słońca.
Włosy złociste ma jak słońce,
na sklepieniu nieba niebieskiego.
Oczy błękitne jak wielkie niebo,
nad nami.
Nos mały i zgrabny jak kwiatki polne,
rosnące na łące.
Usta czerwone jak róże,
pełne wdzięku.
Cera delikatna jak lilia,
pływająca na wodzie.
Policzki zarumienione
jak dojrzałe i dorodne jabłko.
Kobieta jest pięknajak piękna  jest natura".
Darmowe strony internetowe dla każdego